- Hareketli Reklam

İçeriğe git

Ana menü:

Günümüzün modern toplumuna ulaşmada en etkili reklam aracı olan açıkhava mecraları, 24 saat reklam imkanı ile firmalara hedef bölgeler belirleme; ürünlerini, hizmetlerini bu bölgelere yoğunlaştırma imkanı sağlar. Kapsam alanı geniş, görsel ve yaratıcı bir açıkhava reklamı daha fazla farkedilmenizi sağlar ve kuvvetli bir marka etkisi oluşturur.


•Trivision reklam sistemi reklam posterlerinizin peşpeşe ve istenilen zaman aralıklarıyla dönmesini sağlar.

• Sistemin başlangıç ve bitiş zamanları kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilir.
• Motor ömrü 50.000 saattir.
• 24 saat durmadan çalıştırılabilir.
• Birden fazla Reklam panosu eşzamanlı çalışmak üzere ayarlanabilir.

Türkmenistan: Trivision Reklam Panosu 24m x 8m ebatlarında Aşgabat şehrinde Türkmenistan bayrağı ve Cumhurbaşkanlığı armasını periyodik aralıklar ile dönüşümlü olarak gösterim yapabilmektedir.

Trivision Reklam Panosu

Trivision Reklam Panosu

ÖZELLİKLER

Trivision reklam panoları uzun ömürlü ve çok büyük ölçülerde imal edilebilmektedir. Reklam panosunun büyüklüğüne bağlı olarak her 6 metrede bir adet Panosonic marka rediktörlü motor kullanılmaktadır. Sistemin başlıca elemanları Aluminyum , mekanik parçalar ve motordan oluşmaktadır.

Trivision reklam sistemleri, aynı alan içerisinde 3 adet değişik reklam sergileyebilen reklam üniteleridir. Dönen hareketli üçgen prizmalardan oluşan sistem sayesinde etkili ve dikkat ceken bir tanıtım yapmak mümkündür.
Profesyonel bir tri-vizyon billboard üreticisi olarak türkiye ve dünya çapında bir çok ülkeye Trivision billboard reklam üniteleri ihraç etmekteyiz. . Karayolları, otoyollar ya da üst geçit üzerinde bulunan açık hava reklamcılığı. Tri-vizyon billboard tip reklam panoları oldukça görünür ve her zaman geçen yayaların ve sürücülerin dikkatini çekecektir tri-vizyon billboard genellikle: 18m (L) x 6m (H), 6m (L) x 3m (H). Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, talep üzerine ürünlerimizi istenilen ölçülerde imal etmekteyiz.

YASAL UYARI: Sitemizden  Reklam panoları resimlerini izinsiz kopyalayan ve sitelerinde yayınlayan firmalar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Türkmenistan: Trivision Reklam Panosu

 
Ara
İçeriğe dön | Ana menüye dön