- Hareketli Reklam

İçeriğe git

Ana menü:

Hareketli reklam panolu Otobüs durakları Toplu taşımanın giderek yaygınlaşıp büyük önem taşıdığı günümüzde, otobüs durakları milyonlarca tüketiciyi bu noktada buluşturmaktadır. Şık tasarımları, paslanmaz krom ve alüminyum seçenekleri ile reklamlarda verilmesi istenen mesajın hızlı bir şekilde tüketicilere ulaşmasını sağlar.

Otobüs Durağı Reklam Panoları

Şık tasarımları, paslanmaz krom ve alüminyum seçenekleri ile reklamlarda verilmesi istenen mesajın hızlı bir şekilde tüketicilere ulaşmasını sağlar.

Otobüs Durağı Özellikler :

2834mm yüksekliğindeki durağımızın eni 3814mm, derinliği de 1835mm’dir. Dikmeleri ekstrüde alüminyum profil üzeri elektrostatik boyadır. Camlar 8mm kalınlığında, temperlenmiş olup kırılma durumunda ufak parçalara ayrılarak insan sağlığına zarar vermez. Çatısı alüminyum profil çerçeve içerisine yerleştirilmiş kırılmama özelliğinde olan, UV korumalı renkli polikarbonattır. Çatı ara bağlantı boruları tercihe göre elektro galvaniz ve boyalı demir yada elektro polisajlı krom olarak üretilebilir. Oturak ise krom, aluminyum, demir yada tik ağacından olabilmektedir.

Aluminyum Otobüs durağı

Aluminyum Otobüs durağı

Aluminyum Otobüs durağı

Aluminyum Otobüs durağı

Paslanmaz Otobüs Durağı

Paslanmaz Otobüs Durağı

YASAL UYARI: Sitemizden  Reklam panoları resimlerini izinsiz kopyalayan ve sitelerinde yayınlayan firmalar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

 
Ara
İçeriğe dön | Ana menüye dön